_YHV3323-Edit-Edit-2

FaceLift Basic

תוכנית אונליין שתלמד אותך לאמן את שרירי הפנים. להרים את הפנים, לטשטש קמטים, ולשמור על מראה פנים קורן וצעיר.  

תוכנית של 3 שבועות ברמה גבוהה, עם תרגילים סופר אפקטיביים וקלים לכל הפנים. תלמד אותך איך במו ידייך את יכולה להיראות  במיטבך, תעניק לך הרגשה פנימית טובה, ותיתן כלים שיחסכו לך הוצאות רבות. התוכנית זמינה לשנה שלמה. 

מה זו התוכנית הזו?

תוכנית לטיפול ומניעה של סימני הגיל בפנים באמצעות תרגילי פנים. לא צריך הזרקות, ולא טיפולים מלאכותיים. בדיוק כמו בגוף, גם בפנים יש לנו שרירים, ומצב השרירים משפיע באופן מיידי על הפנים שלך. בתרגול נכון של 5-6 פעמים בשבוע במשך חודשיים – שלושה תוכלי לראות: 

 • טשטוש עומק הקמטים
 • הרמה, חיטוב ומיצוק הפנים
 • שיפור במראה העור

מה לומדים בתוכנית?

 15 טכניקות לכל הפנים, הפרוסות על-פני 3 שבועות,

שבוע ראשון – שליש עליון של הפנים: 
 • טשטוש קמטים רוחביים במצח
 • טשטוש קמטים בין הגבות
 • הרמת עפעף עליון וגובה הגבה
 • טשטוש קמטים בזוויות העיניים
 • טיפול בנפיחויות בעיניים
שבוע שני – עוד קצת עיניים ומרכז הפנים:
 • יצירת מראה עין פקוחה וגדולה
 • מרכז הפנים: ליפטינג כללי לאזור מרכז הפנים
 • עידון עומק הקפל באזור המחבר בין האף לפה
 • השבת נפח מלא ומתאר משורטט לשפתיים
שבוע שלישי : קו לסת סנטר וצוואר 
 • טיפול בסנטר כפול
 • יצירת מתאר משורטט בלסת התחתונה
 • תיקון היציבה ומנח הצוואר, המשפיעים באופן ישיר על שליש התחתון של הפנים
 • חיזוק ומיצוק הצוואר

למה לי לעשות את זה?

כי הפנים שלך חשובות לך, מצבם משפיע על מצב הרוח, הביטחון העצמי, וההרגשה הפנימית שלך. 
כל תרגיל עבר בדיקה של מספר חודשים על 3 נסייניות לפחות. התוכנית מאגדת סדר ושיטה לעבודה נכונה עם כל הפנים ונבחרו רק תרגילים אפקטיביים וקלים ביותר. בעידן האינטרנטי, בו יש הצפת מידע, יש צורך בזיקוק המידע הנכון, האמין והמקצועי שייתן תוצאות. 

איפה זה קורה?

מיד לאחר הרישום, תקבלי לינק לבית ספר וירטואלי ובו כל תרגילי התוכנית. כל המידע נגיש לך בצורה ברורה ומאוד מסודרת. 
התוכנית היא עצמאית. עם זאת, אנחנו מאמינות מאד בפידבק ובתקשורת שוטפת איתך. ולכן, אם עולות לך שאלות, אנחנו מזמינות אותך מכל הלב, לכתוב לנו בוואטסאפ למספר 054-8005994 ונשיב בשמחה.

מצטרפת אלינו?

הירשמי עכשיו ותגלי איך אפשר להצעיר את הפנים שלך בדרך טבעית לגמרי תוך כדי שילוב התוכנית בחיי היום-יום שלך מבלי להשקיע הון, מבלי להתניע את האוטו ובזמנים שנוח לך!

התוכנית הכי מושקעת במחיר הכי משתלם!

והמחיר?

280

3 תשלומים ללא ריבית

שימי לב – בסיום ההרשמה תקבלי מייל עם קישור וכניסה לתוכנית, אנא בדקי שקיבלת את המייל (לעיתים מגיע לתיבת קידומי מכירות/ חפשי מייל מ .(FACEMART  אין להירשם עם מייל של מקום עבודה כיוון שמסנן מיילים ממערכות דיוור.

רגע... יש לי שאלה!

אימון הפנים הינה אחת השיטות הבטוחות ביותר להצערת הפנים. השיטה היא טבעית, לא פולשנית, ומאפשרת לגוף להשתמש במנגנונים הקיימים בו לחידוש הגוף ועידוד תהליכי הצערה. יחד עם זאת, קיימים מצבים בהם לא מומלץ להתאמן – ראי כאן את הרשימה המלאה

ככלל אצבע, בתרגול בטכניקה נכונה, תוכלי לראות תוצאות באימון של 5-6 פעמים בשבוע במשך חודשיים. לאחר מכן, אפשר לרדת ל 3-4 פעמים בשבוע. 

הכי לא! התוכנית מותאמת במיוחד לאנשים עסוקים נטולי זמן, רוב הטכניקות מאד קלות לביצוע ולא דורשות מראה, כך שאם הזמן תוכלי לבצע אותן בכל מקום: מול הטלוויזיה, בשכיבה וכו'. בנוסף, זה ממש בסדר לפצל את האימון על פני היום לפי הנוחות שלך.

מתיחת פנים טבעית אפשרית גם אחרי טיפולי הזרקות, אם כי כדאי לקחת בחשבון שבתקופה הראשונית לאחר ההזרקה קצת קשה להרגיש את השרירים. בנוסף, התרגילים עשויים לגרום לכך שההשפעה של החומר המוזרק תעלם מהר יותר. כדי להיות בטוחה, התייעצי עם הרופא שלך לפני תחילת האימון. יתרה מכך, באימון הפנים את לומדת להרגיש את השרירים ולטפל במימיקה מזיקה, כך שהשיטה מטפלת בגורם היווצרות קטמי המימיקה. לאחר זמן מה לא תצטרכי להזריק ותוכלי לתחזק תוצאה יפה ויציבה לאורך זמן.

כדי לראות תוצאות חשוב לבצע את התרגילים בטכניקה הנכונה. יתרה מכך, בחלק מהתרגילים את אפילו יכולה לראות אפקט מיידי לאחר הביצוע. השקענו מחשבה רבה בהנגשת המוצר בצורה כזו שלא יהיו טעויות, לכן יש בכל תרגילי התוכנית הסבר סופר מפורט וסרטונים על טעויות נפוצות בביצוע התרגילים. ממליצות לך לצפות בהם עד הסוף כדי להימנע מטעויות בביצוע. אם בכל זאת את לא בטוחה, תמיד מוזמנת לשלוח לנו וואצאפ: 054-2982400 ולהתייעץ.

רק הידיים שלך ומראה שולחנית. עם הזמן תרכשי מיומנות ותהיה בטוחה בטכניקה שלך ותוכלי את רב התרגילים לבצע ללא המראה.

לקראת התרגול, שטפי ידיים היטב והצטיידי במראה שתאפשר לך לראות את הפנים ואת הצוואר. המראה היא מרכיב חשוב בתרגול, היא מאפשרת לך להקפיד על טכניקה נכונה.
עור רגיש: אם העור שלך רגיש ונוטה להתפרצויות "זעם" בצורת פצעונים ושאר מרעין בישין, מומלץ שלא להתאמן עם איפור על הפנים ולהקפיד על ידיים ופנים נקיות בזמן התרגול.
עור יבש: מומלץ למרוח קרם לחות כ-20 דק' לפני התרגול ולהספיג את השאריות בסמוך לאימון.

תראי מה מתאמנות FACEMART מספרות

אפרת, בת 44

שני, בת 45

מורן, בת 38

מתאמנות FACEMART מספרות על השיטה

_YHV3275-Edit-3

היכרנו כבר? נעים להכיר - אחינעם וטניה

הי, אנחנו טניה גמליאל (42)  ואחינעם איזנברג (43). מייסדות את שיטת FACEMART לתרגילי פנים. שתינו מעל גיל 40, ואנחנו רואות בתרגילי פנים אלטרנטיבה טבעית סופר יעילה להזרקות!

אנחנו עוסקות כבר מספר שנים בתחום תרגילי הפנים. עשינו מסלול ארוך של לימוד עם מורות מהמובילות בחו"ל אחד על אחד במשך שנים, וגם עברנו הסמכה כדי ללמד אחרים.

במהלך השנים, עברנו השתלמויות רבות, בחנו אין ספור תרגילים ושיטות, ואנחנו מביאות לך היום, שיטה שבדקנו ובחנו עם עשרות תלמידות ישראליות בדיוק כמוך, והביאו את התוצאות הטובות ביותר!

מחכות לעשות גם איתך את השינוי.

אני רוצה להירשם, אבל יש לי עוד שאלה...

מלאי את הטופס ונחזור אליך