תרגילים לסנטר כפול

אם תהית איך להוריד סנטר כפול, לעצב את קו הלסת ולמצק את הצוואר? קבלי פתרון טבעי ויעיל!

תרגילים להורדת סנטר כפול, עיצוב קו הלסת, טיפול בלחיי בולדוג – עבודה על שרירי הפנים לקבלת מראה צעיר וטבעי, המהווה אלטרנטיבה להזרקות. הכי טבעי שיש! ללא תופעות לוואי ומתאים לכל גיל.

איך להוריד סנטר כפול
איך להוריד סנטר כפול?

אימון לקו לסת, סנטר וצוואר

מה אפשר להשיג עם תרגילי פנים לשליש התחתון של הפנים? 

 • מפסלים – עיצוב קו הלסת לקבלת קו לסת משורטט עם קו מתאר מוגדר ויפה
 • מקטינים – תרגילים להורדת סנטר כפול ולחיי בולדוג
 • מטשטשים – קמטי מריונטה מזוויות הפה לכיוון הסנטר
 • ממצקים - מיצוק הצוואר לקבלת צוואר אלסטי ומתוח
 • מאריכים - משיבים לצוואר את האורך הטבעי שאבד עם השנים
 • משפרים - שיפור היציבה ומנח הצוואר, המשפיעים באופן ישיר על שליש התחתון של הפנים

מעוניינת בפרטים נוספים? רוצה להתייעץ? בדיוק לשם כך אנחנו כאן! ספרי לנו מי את ונשמח לחזור אלייך:

תוצאות של מתאמנות FACEMART

מה לומדים?

בכל תכניות האימון שלנו תקבלי דגש חזק על השליש התחתון של הפנים . התוצאות באזור זה פנומנליות, והתרגילים וההרגלים שתרכשי  לא רק עוזרים למראה, אלה יש להם גם תועלות בריאותיות רבות. אנו רואות באזור זה מפתח להשגת מראה מורם וקורן ושמירה על הקונטור הברור של הפנים.  תלמדי קומפלקס מנצח הכולל: 

תיקון מנח הראש והיציבה – שיפור היציבה ממש באופן מידי משפיע לטובה על המראה שלך. מנח ראש ויציבה תקינים ישמרו על הצוואר שלך ארוך ואלסטי וישפיעו גם על קו הלסת שלך.
חיזוק שרירי הצוואר והארכה שלהם – עם השנים, חלק משרירי הצוואר מתכווצים ומתקצרים וחלקם נחלשים והצוואר כולו ממש מתקצר. תלמדי איך לחזק ולהאריך את הצוואר. 
הרפיית הצוואר האחורי  – תלמדי איך להרפות ולהאריך את הצוואר האחורי. כיווץ של הצוואר האחורי משפיע על כל האיזון בין שרירי הצוואר ואחד הגורמים להיחלשות שרירי הצוואר הקדמיים והיווצרות "turkey neck". 
הלשון ושרירי רצפת הפה – ללשון תפקיד קריטי במראה הפנים שלך. תלמדי תרגילים נהדרים לשרירי רצפת הפה והלשון. 

בתכנית מותאמת אישית תלמדי גם תרגילים מעולים לשרירי הלעיסה ולטיפול בקמטי מריונטה (הקמטים שיורדים מזויות הפה לכיוון הסנטר). 

איך לומדים?

 יש לך שלוש אפשרויות מעולות: 

1. תוכנית מותאמת אישית לכל הפנים מורחבת ליווי של 10 שבועות ושני שיעורי זום – את שולחת לנו תמונות וממלאת שאלון עם האיזורים שחשוב לך שנתמקד בהם, אנחנו מאבחנות את הפנים ולאחר 48 שעות שולחות לך קישור למתחם וירטואלי עם כל תרגילי התוכנית שלך. אימון של כל הפנים יהיה פלוס מינוס 25 דקות, שתוכלי לחלק במשך היום (לדוג' חלק בבוקר, וחלק בערב מול הטלויזיה). 
כל יום את לומדת תרגיל אחד חדש ושולחת לנו סרטון שלך מבצעת את התרגיל. לאחר 24 שעות את מקבלת לוואצאפ פידבק שלנו על הביצוע. בסיום שלב הלימוד (לוקח כחודש), תקבלי שיעור זום, ונמשיך ללוות אותך חודש נוסף. בסוף התכנית את מקבלת עוד שיעור זום.

2.תוכנית אימון אישית לכל הפנים עם ליווי של 6 שבועות – כוללת איבחון ופידבק יום יומי בוואצאפ הכל כמו בתוכנית הקודמת. רק שכאן הליווי הוא עד לסיום לימוד התרגילים (לא כולל שיעורי זום, ולא כולל ליווי של חודש נוסף). את מסיימת את התוכנית כשאת יודעת מצוין את כל התרגילים שלך, מקבלת סכמה להמשך תרגול. הסרטונים וכל המידע שקיבלת אינו מוגבל בזמן. 

3. תכנית דיגיטלית ללא ליווי – תכנית מעולה של 3 שבועות (זמינה לך לשנה שלמה), עם תרגילים לכל הפנים והצוואר. התרגילים קלים לביצוע אבל אפקטיביים וזו תכנית מצוינת אם את רוצה קודם לבדוק שהתחום מתאים לך ואת אכן מתרגלת באופן רציף. 

תרגילים להורדת סנטר כפול

בחרי את התכנית שלך

FaceLift Basic תוכנית דיגיטלית

 • משך התוכנית: 3 שבועות (זמינה לשנה שלמה)
 • 15 טכניקות לכל הפנים והצוואר, יעילות אך קלות לבצוע שאפשר ללמוד באופן עצמאי
 • תוכנית דיגיטלית, איתך בכל מקום ובכל זמן
 • בסיום התוכנית תקבלי סכמה מאוזנת לתרגול שוטף לכל הפנים (מחולק לפי ימות השבוע)
 • תכנית ברמה גבוהה ופלטפורמה נוחה המותאמת לנייד, למחשב וללפטופ

280

עד 3 תשלומים ללא ריבית 

 

*תכנית הדגל*

תוכנית מותאמת אישית לכל הפנים

 • משך התוכנית: 6 שבועות
 • אבחון ובניית תוכנית מלאה לכל הפנים והצוואר
 • מותאם אישית עבורך, לפי הצרכים שלך - מקסימום אפקט עם מינימום תרגול
 • ליווי מלא שלנו ופידבק מפורט על ביצוע כל תרגיל ותרגיל
 • תוכנית דיגיטלית, איתך בכל מקום ובכל זמן
 • בסיום 6 שבועות תדעי לבצע את כל התרגילים בטכניקה נכונה
 • סכמה קבועה עם גישה לא מוגבלת בזמן לתרגול שוטף
 • כולל טיפים ועזרה בכל עת!

1,580

עד 10 תשלומים ללא ריבית

תכנית אישית מורחבת לכל אזורי הפנים

 • משך התוכנית: 10שבועות.
 • שלב ראשון - לימוד התרגילים 6 שבועות
 • שלב שני - שיעור זום באורך 60 דקות
 • שלב שלישי - תרגול שוטף עם פידבק יום יומי להטמעת התרגול במשך חודש נוסף. בסיום שלב זה תקבלי עוד שיעור זום אישי באורך 60 דקות.
 • אבחון ובניית תוכנית מלאה לכל הפנים והצוואר
 • מותאם אישית עבורך, לפי הצרכים שלך - מקסימום אפקט עם מינימום תרגול
 • ליווי מלא שלנו ופידבק מפורט על ביצוע כל תרגיל ותרגיל
 • תוכנית דיגיטלית איתך בכל מקום וכל זמן
 • בסיום 10 שבועות תדעי לבצע את כל התרגילים בטכניקה נכונה
 • סכמה קבועה עם גישה לא מוגבלת בזמן לתרגול שוטף
 • כולל טיפים ועזרה בכל עת!

2,580

עד 10 תשלומים ללא ריבית

רגע... יש לי שאלה!

אימון הפנים הינה אחת השיטות הבטוחות ביותר להצערת הפנים. השיטה היא טבעית, לא פולשנית, ומאפשרת לגוף להשתמש במנגנונים הקיימים בו לחידוש הגוף ועידוד תהליכי הצערה. יחד עם זאת, קיימים מצבים בהם לא מומלץ להתאמן – ראי כאן את הרשימה המלאה

לא, לא מדובר באותם תרגילים. יש 3 הבדלים עיקריים בין התוכנית הדיגיטלית לתוכניות מותאמות אישית: 

 1. בתכנית הדיגיטלית אנחנו פונות למכנה המשותף הרחב ביותר – תרגילים שכדאי לכל אחת לעשות והם מתאימים גם לבחורה בת 30 וגם לגברת בת 70+ והם לא מתמקדים באזור מסוים בפנים (כל הפרטים על התכנית הדיגיטלית כאן). בתכנית מותאמת אישית התרגילים מותאמים במיוחד לפנים שלך. לאזורים החשובים לך תקבלי את "התותחים הכבדים" ביותר שלנו.
 2. תכנית מותאמת אישית היא עם פידבק 5 ימים בשבוע. את שולחת לנו סרטון שלך מבצעת את התרגיל ולאחר 24 שעות מקבלת פידבק לנייד. 
 3. מאחר ובתכנית המותאמת אישית את מקבלת פידבק, אנחנו יכולות ללמד אותך תרגילים וטכניקות יותר מתקדמות. בתכנית הדיגיטלית תלמדי טכניקות קלות (אבל אפקטיביות) שאת יכולה ללמוד לבד ללא פידבק.

לאחר לימוד התרגילים (לוקח כ 6 שבועות בתכנית מותאמת אישית ו 3 שבועות בתכנית הדיגיטלית), אנחנו ממליצות לתרגל 5-6 פעמים בשבוע במשך חודשיים. ככלל אצבע, לאחר חודשיים של תרגול רציף תראי תוצאות, יש כאלו שרואות קודם ויש כאלו שייקח להן קצת יותר. לאחר מכן תוכלי לרדת לתחזוקה של 3-4 פעמים בשבוע. 

 לאחר שאת מסיימת ללמוד את כל התרגילים (לוקח 6 שבועות בתכנית מותאמת אישית ו 3 שבועות בתכנית הדיגיטלית), אנחנו ממליצות לתרגל 5-6 פעמים בשבוע בחודשיים הראשונים. ככלל אצבע, בתרגול בטכניקה נכונה, תוכלי לראות תוצאות לאחר חודשיים אלו (יש כאלו שיראו קודם, וכאלו שייקח להן יותר זמן). לאחר מכן, אפשר לרדת ל 3-4 פעמים בשבוע. 
תרגול של כל הפנים לוקח כ 25 דקות ביום. חלק גדול מהתרגילים את יכולה לעשות ללא מראה מול הטלויזיה וגם לחלק במהלך היום (כמה דקות בבוקר, חלק בערב מול הטלויזיה וחלק בזמן שגרת הטיפוח בערב)

כן בוודאי. לרב רובן של הנשים תכנית מותאמת אישית עם ליווי של 6 שבועות מספיקה בהחלט כדי ללמוד את כל הטכניקות בצורה מדהימה. אם תרצי להוסיף ליווי של 4 שבועות נוספים ושני שיעורי זום, תמיד תוכלי לשלם את ההפרש ולעבור למסלול המורחב 

שרירי הפנים והצוואר מושפעים אחד מהשני. כדי לקבל תוצאה משמעותית, כדאי מאוד לאמן את כל הפנים – לדוג' הקרקפת משפיעה על אזור המצח, שמשפיע על אזור העיניים. אזור העיניים מושפע מאוד מתהליכים במרכז הפנים. וכל הפנים מושפעים מאוד ממצב הצוואר, היציבה ומנח הראש. לכן אי אפשר באמת להפריד בין אזור לאזור בפנים. בתוכניות מותאמות אישית אנחנו נתמקד באזורים החשובים לך ביותר, עבורם תקבלי יותר תרגילים ואת הטכניקות המתקדמות ביותר שלנו. העבודה הממוקדת על האזור החשוב לך ביחד עם עבודה על כל הפנים, היא זו שנותנת את המראה הקורן והמורם שאנחנו רוצות ומביאה לתוצאות הרבה יותר טובות גם ברמה האזורית. 

תרגול של כל הפנים ייקח כ 25 דקות ביום. את בהחלט יכולה לחלק את הזמן הזה במהלך היום – לדוג' חלק בבוקר מול המראה, חלק בערב מול הטלויזה וחלק בלילה כחלק משגרת הטיפוח לפני השינה. 

מתיחת פנים טבעית אפשרית גם אחרי טיפולי הזרקות, אם כי כדאי לקחת בחשבון שבתקופה הראשונית לאחר ההזרקה קצת קשה להרגיש את השרירים. בנוסף, התרגילים עשויים לגרום לכך שההשפעה של החומר המוזרק תעלם מהר יותר. כדי להיות בטוחה, התייעצי עם הרופא שלך לפני תחילת האימון. יתרה מכך, באימון הפנים את לומדת להרגיש את השרירים ולטפל במימיקה מזיקה, כך שהשיטה מטפלת בגורם היווצרות קטמי המימיקה. לאחר זמן מה לא תצטרכי להזריק ותוכלי לתחזק תוצאה יפה ויציבה לאורך זמן.

כדי לראות תוצאות חשוב לבצע את התרגילים בטכניקה הנכונה. יתרה מכן, בחלק מהתרגילים את אפילו יכולה לראות אפקט מיידי לאחר הביצוע.  זו בדיוק הסיבה שאת הטכניקות היותר מורכבות (לדוג' עיבוי עצמות הלחיים, ועבודה על שרירי הלעיסה), אנחנו מלמדות רק בתוכניות מותאמות אישית עם ליווי, והטכניקות הפשוטות יותר תוכלי ללמוד בתוכנית Facelift Basic.
השקענו מחשבה רבה בהנגשת המוצר בצורה כזו שלא יהיו טעויות, לכן יש בכל תרגילי התוכנית הסבר סופר מפורט וסרטונים על טעויות נפוצות בביצוע התרגילים.  ממליצות לך לצפות בהם עד הסוף כדי להימנע מטעויות בביצוע. אם בכל זאת את לא בטוחה, גם בתוכנית הבסיסית, את תמיד מוזמנת לשלוח לנו וואצאפ ל: 054-2982400 ולהתייעץ.

רק הידיים שלך ומראה שולחנית. עם הזמן תרכשי מיומנות ותהיה בטוחה בטכניקה שלך ותוכלי את רב התרגילים לבצע ללא המראה.

לקראת התרגול, שטפי ידיים היטב והצטיידי במראה שתאפשר לך לראות את הפנים ואת הצוואר. המראה היא מרכיב חשוב בתרגול, היא מאפשרת לך להקפיד על טכניקה נכונה.
עור רגיש: אם העור שלך רגיש ונוטה להתפרצויות "זעם" בצורת פצעונים ושאר מרעין בישין, מומלץ שלא להתאמן עם איפור על הפנים ולהקפיד על ידיים ופנים נקיות בזמן התרגול.
עור יבש: מומלץ למרוח קרם לחות כ-20 דק' לפני התרגול ולהספיג את השאריות בסמוך לאימון.

ביוטיוב וברשתות יש הרבה תרגילים שאינם יעילים ולעיתים אף עושים יותר נזק מתועלת. לא כל התרגילים מתאימים לכולן (לדוג' מישהי שסובלת מבצקתיות ונפיחות בפנים יש תרגילים שיהיו נהדרים עבורה, אבל למישהי שסובלת מאיבוד נפח בפנים אסור בשום אופן לעשות). בנוסף, יש תרגילים שביצוע לא תקין שלהם עלול גם הוא לגרום נזק ומחייבים פידבק אישי. מעל הכל, עבודה שהיא לא שיטתית – תרגיל אחד פה ואחד שם לא תיתן שום תוצאה.
כדי לראות תוצאות עם תרגילי פנים כדאי מאוד לעבוד בצורה שיטתית עם מתודולגיה סדורה שנבדקה  ונמצאה בטוחה ויעילה. כל תרגילי התוכניות של FACEMART® נבחרו בפינצטה מתוך ארסנל גדול של תרגילים. כל תרגיל נבדק במשך מספר חודשים על ידי 3 נסיניות לפחות ורק התרגילים היעילים והבטוחים ביותר נכנסו לתוכנית.

רוצה לשמוע עוד?

אפרת, בת 44

שני, בת 45

מורן, בת 38

מתאמנות FACEMART מספרות על השיטה

_YHV3275-Edit-3

הכרנו כבר? נעים להכיר - אחינעם וטניה

הי, אנחנו טניה גמליאל (42)  ואחינעם איזנברג (43) מייסדות את שיטת FACEMART לתרגילי פנים. שתינו מעל גיל 40, ואנחנו רואות בתרגילי פנים אלטרנטיבה טבעית סופר יעילה להזרקות!

אנחנו עוסקות כבר מספר שנים בתחום תרגילי הפנים. עשינו מסלול ארוך של לימוד עם מורות מהמובילות בחו"ל אחד על אחד במשך שנים, וגם עברנו הסמכה כדי ללמד אחרים.

במהלך השנים, עברנו השתלמויות רבות, בחנו אין ספור תרגילים ושיטות, ואנחנו מביאות לך היום, שיטה שבדקנו ובחנו עם מאות תלמידות ישראליות בדיוק כמוך, והביאו את התוצאות הטובות ביותר!

מחכות לעשות גם איתך את השינוי

אני רוצה להירשם, אבל יש לי עוד שאלה...

מלאי את הטופס ונחזור אליך 

אני רוצה לקבל עדכונים טיפים שווים וכתבות מעניינות (להוסיף ריבוע לאישור)