תוכנית אימון למרכז הפנים

על מה נעבוד? הצערת פנים באזור עצמות הלחיים, צדי האף והפה ("נזולאביאל"), לחיים

מעוניינת בפרטים נוספים? רוצה להתייעץ? בדיוק לשם כך אנחנו כאן! ספרי לנו מי את ונשמח לחזור אלייך:

תודה על הרשמתך

איך לומדים?

 יש לך שלוש אפשרויות: 

1. תוכנית מותאמת אישית לכל הפנים מורחבת ליווי של 10 שבועות ושני שיעורי זום – את שולחת לנו תמונות וממלאת שאלון עם האיזורים שחשוב לך שנתמקד בהם, אנחנו מאבחנות את הפנים ולאחר 48 שעות שולחות לך קישור למתחם וירטואלי עם כל תרגילי התוכנית שלך.
כל יום את לומדת תרגיל אחד חדש ושולחת לנו סרטון שלך מבצעת את התרגיל. לאחר 24 שעות את מקבלת לוואצאפ פידבק שלנו על הביצוע. בסיום שלב הלימוד (לוקח כחודש), תקבלי שיעור זום, ונמשיך ללוות אותך חודש נוסף. בסוף התכנית את מקבלת עוד שיעור זום.

2.תוכנית אימון אישית לכל הפנים עם ליווי של 6 שבועות – כוללת איבחון ופידבק יום יומי בוואצאפ הכל כמו בתוכנית הקודמת. רק שכאן הליווי הוא עד לסיום לימוד התרגילים (לא כולל שיעורי זום, ולא כולל ליווי של חודש נוסף). את מסיימת את התוכנית כשאת יודעת מצוין את כל התרגילים שלך, מקבלת סכמה להמשך תרגול. הסרטונים וכל המידע שקיבלת אינו מוגבל בזמן. 

3. תכנית דיגיטלית ללא ליווי – תוכנית מעולה של 3 שבועות (זמינה לך לשנה שלמה), עם תרגילים לכל הפנים. התרגילים קלים לביצוע אבל אפקטיביים וזו תוכנית מצויינת אם את רוצה קודם לבדוק שהתחום מתאים לך ואת אכן מתרגלת באופן רציף. 

תרגילים להורדת סנטר כפול

והמחיר?

בנינו עבורך 3 תכניות מושקעות במחירים מגוונים – בחרי את התוכנית המתאימה לך ביותר ובואי נצא לדרך

FaceLift Basic תוכנית דיגיטלית

280
עד 3 תשלומים ללא ריבית 

תוכנית מותאמת אישית לכל הפנים

*תכנית הדגל*

1,580  
עד 10 תשלומים ללא ריבית

תכנית אישית מורחבת לכל אזורי הפנים

2,580
עד 10 תשלומים ללא ריבית

שימי לב – בסיום ההרשמה תקבלי מייל עם הנחיות קישור לשאלון\כניסה לתוכנית, אנא בדקי שקיבלת את המייל (לעיתים מגיע לתיבת קידומי מכירות/ חפשי מייל מ .(FACEMART  אין להירשם עם מייל של מקום עבודה כיוון שמסנן מיילים ממערכות דיוור.

רגע... יש לי שאלה!

אימון הפנים הינה אחת השיטות הבטוחות ביותר להצערת הפנים. השיטה היא טבעית, לא פולשנית, ומאפשרת לגוף להשתמש במנגנונים הקיימים בו לחידוש הגוף ועידוד תהליכי הצערה. יחד עם זאת, קיימים מצבים בהם לא מומלץ להתאמן – ראי כאן את הרשימה המלאה

לא, לא מדובר באותם תרגילים. יש 3 הבדלים עיקריים בין התוכנית הדיגיטלית לתוכניות מותאמות אישית: 

  1. בתכנית הדיגיטלית אנחנו פונות למכנה המשותף הרחב ביותר – תרגילים שכדאי לכל אחת לעשות והם מתאימים גם לבחורה בת 30 וגם לגברת בת 70+ והם לא מתמקדים באזור מסוים בפנים (כל הפרטים על התכנית הדיגיטלית כאן). בתכנית מותאמת אישית התרגילים מותאמים במיוחד לפנים שלך. לאזורים החשובים לך תקבלי את "התותחים הכבדים" ביותר שלנו.
  2. תכנית מותאמת אישית היא עם פידבק 5 ימים בשבוע. את שולחת לנו סרטון שלך מבצעת את התרגיל ולאחר 24 שעות מקבלת פידבק לנייד. 
  3. מאחר ובתכנית המותאמת אישית את מקבלת פידבק, אנחנו יכולות ללמד אותך תרגילים וטכניקות יותר מתקדמות. בתכנית הדיגיטלית תלמדי טכניקות קלות (אבל אפקטיביות) שאת יכולה ללמוד לבד ללא פידבק.

לא, לא מדובר באותם תרגילים. יש 3 הבדלים עיקריים בין התוכנית הדיגיטלית לתוכניות מותאמות אישית: 

  1. בתכנית הדיגיטלית אנחנו פונות למכנה המשותף הרחב ביותר – תרגילים שכדאי לכל אחת לעשות והם מתאימים גם לבחורה בת 30 וגם לגברת בת 70+ והם לא מתמקדים באזור מסוים בפנים (כל הפרטים על התכנית הדיגיטלית כאן). בתכנית מותאמת אישית התרגילים מותאמים במיוחד לפנים שלך. לאזורים החשובים לך תקבלי את "התותחים הכבדים" ביותר שלנו.
  2. תכנית מותאמת אישית היא עם פידבק 5 ימים בשבוע. את שולחת לנו סרטון שלך מבצעת את התרגיל ולאחר 24 שעות מקבלת פידבק לנייד. התכנית הדיגיטלית לא כוללת פידבק על אופן ביצוע התרגילים.
  3. מאחר ובתכנית המותאמת אישית את מקבלת פידבק, אנחנו יכולות ללמד אותך תרגילים וטכניקות יותר מתקדמות. בתכנית הדיגיטלית תלמדי טכניקות קלות (אבל אפקטיביות) שאת יכולה ללמוד לבד ללא פידבק.

לאחר שאת מסיימת ללמוד את כל התרגילים (לוקח 6 שבועות בתכנית מותאמת אישית ו 3 שבועות בתכנית הדיגיטלית), אנחנו ממליצות לתרגל 5-6 פעמים בשבוע בחודשיים הראשונים. ככלל אצבע, בתרגול בטכניקה נכונה, תוכלי לראות תוצאות לאחר חודשיים אלו (יש כאלו שיראו קודם, וכאלו שייקח להן יותר זמן). לאחר מכן, אפשר לרדת ל 3-4 פעמים בשבוע. 

כן בוודאי. לרב רובן של הנשים תכנית מותאמת אישית עם ליווי של 6 שבועות מספיקה בהחלט כדי ללמוד את כל הטכניקות בצורה מדהימה. אם תרצי להוסיף ליווי של 4 שבועות נוספים ושני שיעורי זום, תמיד תוכלי לשלם את ההפרש ולעבור למסלול המורחב 

שרירי הפנים והצוואר מושפעים אחד מהשני. כדי לקבל תוצאה משמעותית, כדאי מאוד לאמן את כל הפנים – לדוג' הקרקפת משפיעה על אזור המצח, שמשפיע על אזור העיניים. אזור העיניים מושפע מאוד מתהליכים במרכז הפנים. וכל הפנים מושפעים מאוד ממצב הצוואר, היציבה ומנח הראש. לכן אי אפשר באמת להפריד בין אזור לאזור בפנים. בתוכניות מותאמות אישית אנחנו נתמקד באזורים החשובים לך ביותר, עבורם תקבלי יותר תרגילים ואת הטכניקות המתקדמות ביותר שלנו. העבודה הממוקדת על האזור החשוב לך ביחד עם עבודה על כל הפנים, היא זו שנותנת את המראה הקורן והמורם שאנחנו רוצות ומביאה לתוצאות הרבה יותר טובות גם ברמה האזורית. 

מתיחת פנים טבעית אפשרית גם אחרי טיפולי הזרקות, אם כי כדאי לקחת בחשבון שבתקופה הראשונית לאחר ההזרקה קצת קשה להרגיש את השרירים. בנוסף, התרגילים עשויים לגרום לכך שההשפעה של החומר המוזרק תעלם מהר יותר. כדי להיות בטוחה, התייעצי עם הרופא שלך לפני תחילת האימון. יתרה מכך, באימון הפנים את לומדת להרגיש את השרירים ולטפל במימיקה מזיקה, כך שהשיטה מטפלת בגורם היווצרות קטמי המימיקה. לאחר זמן מה לא תצטרכי להזריק ותוכלי לתחזק תוצאה יפה ויציבה לאורך זמן.

כדי לראות תוצאות חשוב לבצע את התרגילים בטכניקה הנכונה. יתרה מכן, בחלק מהתרגילים את אפילו יכולה לראות אפקט מיידי לאחר הביצוע.  זו בדיוק הסיבה שאת הטכניקות היותר מורכבות (לדוג' עיבוי עצמות הלחיים, ועבודה על שרירי הלעיסה), אנחנו מלמדות רק בתוכניות מותאמות אישית עם ליווי, והטכניקות הפשוטות יותר תוכלי ללמוד בתוכנית Facelift Basic.
השקענו מחשבה רבה בהנגשת המוצר בצורה כזו שלא יהיו טעויות, לכן יש בכל תרגילי התוכנית הסבר סופר מפורט וסרטונים על טעויות נפוצות בביצוע התרגילים.  ממליצות לך לצפות בהם עד הסוף כדי להימנע מטעויות בביצוע. אם בכל זאת את לא בטוחה, גם בתוכנית הבסיסית, את תמיד מוזמנת לשלוח לנו וואצאפ ל: 054-2982400 ולהתייעץ.

רק הידיים שלך ומראה שולחנית. עם הזמן תרכשי מיומנות ותהיה בטוחה בטכניקה שלך ותוכלי את רב התרגילים לבצע ללא המראה.

לקראת התרגול, שטפי ידיים היטב והצטיידי במראה שתאפשר לך לראות את הפנים ואת הצוואר. המראה היא מרכיב חשוב בתרגול, היא מאפשרת לך להקפיד על טכניקה נכונה.
עור רגיש: אם העור שלך רגיש ונוטה להתפרצויות "זעם" בצורת פצעונים ושאר מרעין בישין, מומלץ שלא להתאמן עם איפור על הפנים ולהקפיד על ידיים ופנים נקיות בזמן התרגול.
עור יבש: מומלץ למרוח קרם לחות כ-20 דק' לפני התרגול ולהספיג את השאריות בסמוך לאימון.

ביוטיוב וברשתות יש הרבה תרגילים שאינם יעילים ולעיתים אף עושים יותר נזק מתועלת. לא כל התרגילים מתאימים לכולן (לדוג' מישהי שסובלת מבצקתיות ונפיחות בפנים יש תרגילים שיהיו נהדרים עבורה, אבל למישהי שסובלת מאיבוד נפח בפנים אסור בשום אופן לעשות). בנוסף, יש תרגילים שביצוע לא תקין שלהם עלול גם הוא לגרום נזק ומחייבים פידבק אישי. מעל הכל, עבודה שהיא לא שיטתית – תרגיל אחד פה ואחד שם לא תיתן שום תוצאה.
כדי לראות תוצאות עם תרגילי פנים כדאי מאוד לעבוד בצורה שיטתית עם מתודולגיה סדורה שנבדקה  ונמצאה בטוחה ויעילה. כל תרגילי התוכניות של FACEMART® נבחרו בפינצטה מתוך ארסנל גדול של תרגילים. כל תרגיל נבדק במשך מספר חודשים על ידי 3 נסיניות לפחות ורק התרגילים היעילים והבטוחים ביותר נכנסו לתוכנית.

רוצה לשמוע עוד?

אפרת, בת 44

שני, בת 45

מורן, בת 38

מתאמנות FACEMART מספרות על השיטה

_YHV3275-Edit-3

הכרנו כבר? נעים להכיר - אחינעם וטניה

הי, אנחנו טניה גמליאל (42)  ואחינעם איזנברג (43) מייסדות את שיטת FACEMART לתרגילי פנים. שתינו מעל גיל 40, ואנחנו רואות בתרגילי פנים אלטרנטיבה טבעית סופר יעילה להזרקות!

אנחנו עוסקות כבר מספר שנים בתחום תרגילי הפנים. עשינו מסלול ארוך של לימוד עם מורות מהמובילות בחו"ל אחד על אחד במשך שנים, וגם עברנו הסמכה כדי ללמד אחרים.

במהלך השנים, עברנו השתלמויות רבות, בחנו אין ספור תרגילים ושיטות, ואנחנו מביאות לך היום, שיטה שבדקנו ובחנו עם מאות תלמידות ישראליות בדיוק כמוך, והביאו את התוצאות הטובות ביותר!

מחכות לעשות גם איתך את השינוי

אני רוצה להירשם, אבל יש לי עוד שאלה...

מלאי את הטופס ונחזור אליך 

תודה על הרשמתך

אני רוצה לקבל עדכונים טיפים שווים וכתבות מעניינות (להוסיף ריבוע לאישור)