תוכניות האימון שלנו

יש לך שלוש אפשרויות מעולות: 

1. תוכנית מותאמת אישית לכל הפנים מורחבת ליווי של 10 שבועות ושני שיעורי זום – את שולחת לנו תמונות וממלאת שאלון עם האיזורים שחשוב לך שנתמקד בהם, אנחנו מאבחנות את הפנים ולאחר 48 שעות שולחות לך קישור למתחם וירטואלי עם כל תרגילי התוכנית שלך. אימון של כל הפנים יהיה פלוס מינוס 25 דקות, שתוכלי לחלק במשך היום (לדוג' חלק בבוקר, וחלק בערב מול הטלויזיה). 
כל יום את לומדת תרגיל אחד חדש ושולחת לנו סרטון שלך מבצעת את התרגיל. לאחר 24 שעות את מקבלת לוואצאפ פידבק שלנו על הביצוע. בסיום שלב הלימוד (לוקח כחודש), תקבלי שיעור זום, ונמשיך ללוות אותך חודש נוסף. בסוף התכנית את מקבלת עוד שיעור זום.

2.תוכנית אימון אישית לכל הפנים עם ליווי של 6 שבועות – כוללת איבחון ופידבק יום יומי בוואצאפ הכל כמו בתוכנית הקודמת. רק שכאן הליווי הוא עד לסיום לימוד התרגילים (לא כולל שיעורי זום, ולא כולל ליווי של חודש נוסף). את מסיימת את התוכנית כשאת יודעת מצוין את כל התרגילים שלך, מקבלת סכמה להמשך תרגול. הסרטונים וכל המידע שקיבלת אינו מוגבל בזמן. 

3. תכנית דיגיטלית ללא ליווי – תכנית מעולה של 3 שבועות (זמינה לך לשנה שלמה), עם תרגילים לכל הפנים והצוואר. התרגילים קלים לביצוע אבל אפקטיביים וזו תכנית מצוינת אם את רוצה קודם לבדוק שהתחום מתאים לך ואת אכן מתרגלת באופן רציף. 

 מוכנה? בואי לגלות את הקורסים שלנו! 

FaceLift Basic

תוכנית של 3 שבועות, עם תרגילים סופר אפקטיביים וקלים לכל הפנים שאת יכולה ללמוד באופן עצמאי. 

תוכנית אימון לכל הפנים בהתאמה אישית

תוכנית אישית שנבנית במיוחד בשבילך, הכולל אבחון ובניית תוכנית אימון לכל אזורי הפנים בהתאם לצרכים המדויקים שלך