מי אנחנו

הכל התחיל כשהסתכלנו במראה ובמקום לחייך אלינו כתמיד היא אמרה: אוקיי, אתן ממש נהדרות, אבל מאיפה הגיעו הקמטים האלה? וחשוב מכך – איך מעלימים אותם?

המראה, במקרה הזה, לגמרי צדקה. הרגשנו שהפנים שלנו נראות עייפות (לא משנה כמה ישנו), נפולות וחסרות חיים. כשהסתכלנו בתמונות ישנות, הבנו שזו לא סתם הרגשה… וזה היה מבאס. מאוד.

זה היה לפני כמה שנים טובות, ויצאנו ל"מסע אנטי אייג'ינג" שהתחיל בפתרון הזמין והמהיר ביותר – הזרקות בוטוקס וחומצה היאלרונית. הפתרון הזה החזיק בדיוק פעם אחת, שכן כמעט מיד הבנו שזו לא התשובה הנכונה עבורנו. אז חישבנו מסלול מחדש.

זה לא היה פשוט, כי היה לנו ברור שאנחנו מעדיפות פתרונות טבעיים, אך בסופו גילינו את מה שהיה שם כל הזמן: שיטה  טבעית למחיקת שנים מהפנים והחזרת הגלגל אחורה.

זה פשוט עבד – ובגדול.

כשראינו כי טוב (ועוד איזה טוב!) וכשגם הסביבה תהתה מה עשינו שהפך את הפנים שלנו לקורנות כל כך, החלטנו שזו לא בשורה שצריך לשמור בבטן:

כך הקמנו את FACEMART – אלטרנטיבה טבעית להצערת הפנים

אחינעם איזנברג

למה FACEMART? כי יש כאן רציונל מדעי ושיטה שפשוט עובדת!

מה תמצאי בקורות חיים: ילידת 1977, תואר ראשון במדעי המחשב וביולוגיה מהאונ' העברית, תואר שני בנוירוביולוגיה מאונ' בן גוריון

לפני FACEMART: סמנכ"לית פיתוח עסקי בחברה לייבוא מוצרי בריאות ומנכ"לית של חברות סטארט אפ בתחום הרפואי 

טניה גמליאל

למה FACEMART? כי אני רוצה להביט במראה ולראות את הפנים שאני מכירה ואוהבת ומאמינה בפתרון טבעי שעובד לאורך זמן

מה תמצאי בקורות חיים:  ילידת 1978, תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק מאונ' בן גוריון 

לפני FACEMARTעבודה בתחום השיווק והמכירות במגוון חברות במשק 

החזון שלנו

(את הולכת להיות שותפה לו בעוד רגע, תתכונני 😊)

כשנתקלנו לראשונה בתרגילים, הבנו שיש כאן טכניקת העלמת קמטים שעובדת בהרמוניה עם הגוף ומשתמשת ביכולת הטבעית של הגוף להתחדש. אנחנו שואפות לחלוק את הבשורה הזו עם כל מי ששואפת לשמור על פנים צעירות ורעננות, לתקן פגמים של שנים ולהאט את תהליך ההזדקנות באופן טבעי. ממש כפי שאנו מתאמנים כדי לחזק את שרירי הגוף וליהנות ממראה צעיר ורענן, כך גם מאמנים את שרירי הפנים. הכי הגיוני, הכי הרמוני – ומכאן הדרך להתאהב בשיטה קצרה מאוד.

השינוי מתחיל ממש… עכשיו! דף הקורסים שלנו יספר כל מה שאת צריכה לדעת על השינוי המבורך.