מה הקשר בין תרגילי פנים הרגלים ועצמות הלחיים?

זה אחד הדברים היותר מבאסים שקורים עם השנים, אותה היצרות של הפנים. לעיתים נדמה כאילו כל מרכז הפנים שוקע, וזה הרבה פעמים הולך עם התכנסות של כל הפנים למטה ולמרכז.
זה קורה בגלל מספר תהליכים המתרחשים בשכבות התת עוריות בפנים לדוג' השרירים ואפילו העצמות. מה הקשר בין תרגילים הרגלים ובין מצב עצמות הגולגולת שלך? אוהו, יש קשר והוא הרבה יותר ההדוק ממה שאת חושבת.

את מוזמנת להתעמק באיור שצירפנו עם אחת מעצמות הגולגולת שלך – עצם אסטרטגית במיוחד במגלל המיקום שלה – המקסילה.
תוכלי לראות באיור בצד ימין, שהחך העליון שלך הוא למעשה חלק מאותה עצם מרכזית המשפיעה על כל מרכז הפנים ואפילו על אזור עצמות הלחיים. אבל מה הקשר בין העצם הזו, תרגילי פנים ואותה היצרות מבאסת של הפנים עם השנים?

הקשר הוא לא אחרת מאשר הלשון שלך. או יותר נכון איפה שהיא נחה לה ביום יום בזמן שאת יושבת מול המחשב, צופה בטלוויזיה, נוהגת, יושבת בישיבות משמימות במשרד, מבשלת – וגם עכשיו ממש ברגע זה כשאת קוראת את הפוסט החשוב שלנו. בכל דקה ודקה הלשון שלך משפיעה על הפנים.

העצם החשובה הזו, מושפעת ממנח הלשון שלך בתוך הפה. אם הלשון באופן קבוע נחה לה על החך התחתון כשהפה פתוח, זה אחד הגורמים להיצרות שלה עם השנים.

איך את יכולה להשפיע על הנושא? לדאוג שמנח הלשון הטבעי שלך יהיה צמוד לחך העליון. שהלשון תהיה פרוסה בנינוחות על החך העליון (קצה הלשון רחוק מהשיניים הקדמיות ובשום אופן לא צמוד אליהן).
מנח הלשון גם משפיע על הלסת על היווצרות נפילות מתחת לסנטר ובכלל על השליש התחתון של הפנים שלך – אבל זה כבר נושא לפוסט אחר…

שימי לב, יש אנשים שלא יכולים לשמור על הלשון למעלה (למשל כאלו שלא יכולות לנשום דרך האף, לשון קשורה ועוד), במקרה כזה כדאי להתייעץ עם רופא, אורתודנט או קלינאי תקשורת המתמחה בבליעה.

עכשיו את בטח מבינה למה בתכניות האימון של FACEMART אנחנו שמות דגש על הלשון. תרגילי פנים יכולים להשפיע ממש על מבנה הפנים לא רק ברמת השרירים אלא ברמות נוספות ועמוקות הרבה יותר. מדובר בתהליכים איטיים והדרגתיים אבל לאורך זמן הם משנים לגמרי את האופן שהפנים שלך מתבגרות (לטוב ולרע…).

אם גם את רוצה להכניס תרגילים מעולים והרגלים טובים לשגרת החיים שלך, כנסי עכשיו לאתר שלנו (חפשי FACEMART בגוגל), ובחרי לך את התכנית המתאימה לך ביותר 🌿.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *