מדיניות הפרטיות

 

מטרת מדיניות פרטיות זו של פייסמרט (להלן: "האתר" או "אנו") היא להסביר לכן הגולשות את אופן איסוף המידע שנעשה באופן מקוון ודרך הטיפול בו אנו תמיד מקפידים בשמירה על מידע לקוחותינו. 

אנו מחויבים להגן על נתוניך האישיים, כאשר שמירת המידע נעשית באמצעי אבטחת המידע הסבירים ע"פ הסטנדרטים הנהוגים בענף. המידע הנמסר על ידך כמו גם הטיפול בו כפופים לחוק הגנת הפרטיות והתקנות שהותקנו בעניין במדינת ישראל. יובהר, כי קיימת חשיבות כי נתונייך האישיים שאנו מחזיקים יהיו עדכניים ומדויקים. אם המידע שמסרת אינו נכון או משתנה במהלך ההתקשרות עמנו ו\או לא מעודכן או חלקי, אנא הודיענו על כך בכתב באמצעות "צור קשר" ("דברי איתנו") באתר האינטרנט. 

לאור השינויים העוברים על העולם הדיגיטלי המתפתח, אנו נדרש לעדכן מדיניות זו מעת לעת, על כן אנו ממליצים כי תבקרי כאן. עם ביצוע העדכון יעודכן המועד הקובע של מדיניות זו, בכדי שישקף את המועד הרלוונטי. המשך גלישתך באתר, לאחר ביצוע השינויים מהווים את הסכמתך לכך כאמור. 

האתר עשוי לאסוף באופן אוטמטי נתונים טכניים על הציוד שבו את עושה שימוש ודפוסי גלישתך. האתר עושה שימוש בקובצי "עוגיות" (cookies) וייתכן כי ייעשה בטכנולוגיות נוספות כדי לאחסן את העדפותיך ולשפר את חווית שימושך באתר. תוכלי להגדיר כי הדפדפן שלך יסרב לקובצי "עוגיות". עם זאת, ייתכן כי שימושך באתר עשוי להיות מושפע מכך ולא תוכלי לגשת לחלקים מסויימים שבו. האתר עשוי לעבד את נתונייך האישיים ללא ידיעתך או הסכמתך, בהתאם לכללים הנ"ל, כאשר הדבר נעשה בכפוף לחוקי מדינת ישראל. את מסכימה כי האתר יכול לאסוף ולאחסן מידע או נתונים שנוצרו באופן אוטמטי כאשר את מנווטת דרכו. נתוני זהות כוללים שם פרטי, שם משפחה, שם משתמש או מזהה דומה. נתוני קשר כוללים בינהן כתובות דוא"ל ומספרי טלפון. נתונים טכניים כוללים כתובות IP, נתוני ההתחברות שלך, סוג הדפדפן וגרסתו, מערכת הפעלה. נתוני השימוש כוללים מידע על אופן השימוש שלך באתר. יובהר כי האתר אוסף נתונים מצטברים כגון  נתונים סטטיסטיים לכל מטרה, כאשר נתונים אלו אינם חושפים את זהותך בדרך כלשהי. בכל מקרה בו תמסרי באתר מידע אישי על אדם כלשהו מלבדך , הנך נדרשת לוודא כי אדם זה הסכים שהמידע האישי שלו יספוק ע"פ מדיניות פרטיות זו. 

יובהר כי האתר עושה שימוש בתוכנות של גוגל Analytics בכדי לייעל את פעילותו, הדבר כולל בין היתר שיווק עם גוגל Analytics בכדי לדעת על תחומי העניין שלך ולהתאים עבורך פרסומות מתאימות. תוכלי לבטל את השימוש של גוגל בקובצי העוגיות בכל רגע, על ידי ביקור בהגדרות הדפדפן שלך. האתר עשוי לקבל נתונים אישיים אודותיך מצדדים שלישיים כגון: גוגל Analytics. המידע אותו את בוחרת למסור באתר תלוי בך בלבד ונעשה מרצונך החופשי בלבד. 

האתר משתמש בכתובת האימייל שלך, בכדי לשלוח לך תוכן, שירותים, פרסומות ואירועים שעשויים לעניין אותך. תמיד תוכלי לקבל הסבר נוסף או להסירך ממסד הנתונים של האתר ע"י משלוח בקשה להסרתך ממסד הנתונים באמצעות צור קשר. האתר מכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים של צדדים שלישיים. האתר אינו אחראי לנוהלי הפרטיות או לכל תוכן שבאתרים אלו ומשכך כל שימוש שתעשי, כפוף למידניות הפטריות של צדדים אלו. מומלץ כי תקראי את מדיניות הפרטיות של כל אתר שבו את מבקרת. יהיו מקרים בהם האתר יידרש לשתף את נתוניך האישיים עם צדדים שלישיים לדוגמא: בנקים וחברות אשראי, לצורך ביצוע תשלומים מקוונים, ספקי שירות או רשויות המדינה. שיתוף מידע זה ייעשה, רק בכדי למלא אחר הדרישות והמטרות שלשמן העברת את המידע או כאמור במקרי חירום ובכדי לעמוד בדרישות החוק. 

מטרות השימוש בנתונים שלך

 מידע אנונימי נאסף באופן אוטמטי כדי לפקח על השימוש באתר. יצויין כי השימוש בנתוניך שיאספו, ייעשה רק ע"פ החוק ובמקרים בהם האתר צריך להתאים עצמו להתחייביות רגולטוריות או משפטיות ובנוסף בכדי לנהל את הקשר של האתר איתך ויכלול הודעות שיווק ותקשורת. כשאת נרשמת באמצעות ספק האינטרנט, מוקצית כתובת IP באופן אוטמטי למחשב שלך. כאשר את גולשת באינטרנט ומבקרת באתרים, מתבצע איסוף מידע באופן אוטמטי של נתונים, לדוג' כתובת ה IP, סוג הדפדפן בו את עושה שימוש וכיו"ב. האתר לא פועל על מנת לזהות אותך באופן אישי, ומשכך אינו מקשר את כתובת ה IP שלך לכל דבר שיגרום לזהות אותך. המידע המתקבל משמש רק לצורך שיפור חוויתך ולהתאים לך שירותים ברמה המותאמת יותר עבורך. 

עדכון והסרה

כפי שצוין לעיל, זכותך לעיין במידע שלך, לבקש לתקנו או לבקש למוחקו ולהסירו ואם את רוצה לדעת איזה מידע אנו מחזיקים לגבייך, אנא פני אלינו אם תגלי שקיימת שגיאה או מידע חסר, הודיעי לנו ואנו ננסה לתקן או לעדכן את המידע בהקדם האפשרי, הכל כאמור בהוראות החוק. 

יצירת קשר אתנו

ככל שיש לך שאלות או תלונות בנוגע למדיניות פרטיות זו, אנא עשי זאת באמצעות טופס צור קשר.

עודכן לאחרונה ב 2 לאוקטובר 2019