איבוד קו לסת, לא קורה בין לילה ויש לך מה לעשות בנידון!

לחיי בולדוג ואיבוד קו הלסת – זה לא קורה בין לילה ויש לך הרבה מה לעשות בנידון!

תראי את קייט מידלטון המדהימה, יפה ואצילית. היא בטח לא שמה לב למה שקורה לה שם בקו הלסת, ואם היא כבר שמה לב היא בטח חושבת שזה צץ לו בין לילה, ובכלל לא מודעת לכך שיש לה השפעה ישירה על התופעה!

שימי 👍 וקבלי פוסט חשוב במיוחד שיעזור לך לשמור על קו מתאר ברור בפנים, להימנע ולטפל בלחיי בולדוג בדרך טבעית לגמרי 🌿.

זה אחד הדברים שהעין האנושית קולטת ברגע – איבוד המתאר הברור של הפנים. זה קורה בגלל מגוון תהליכים, ואנחנו ב FACEMART גאות להגיד שיש לנו קומפלקס תרגילים והרגלים שפשוט עובדים פצצה בטיפול בנושא – קבלי כמה טיפים שתוכלי ליישם ממש מעכשיו:

✅מימיקה – יש מימיקה ספציפית שממש גורמת ללחיי בולדוג, אותה משיכה של קצות השפתיים למטה וכיווץ של השרירים המורידים את השפה. זה גם גורם לקמטים בזויות השפתיים, ולאיבוד נפח ומתאר בשפתיים – בקיצור להימנע!
✅יציבה ומנח ראש – כשמנח הראש והיציבה לא תקינים, זה משנה את האיזון בין שרירי הצוואר השונים. כתוצאה מכך חלק מהשרירים מתקצרים ומתכווצים, חלק נחלשים, ואחת ההשלכות היא איבוד קו הלסת
✅שרירי הלשון ורצפת הפה – אולי אחד מהכלים העוצמתיים שיש לטיפול בנפילות מתחת לסנטר ושמירה על מתאר ברור של הפנים. גם כאן יש הרגלים שכדאי לך מאוד להקנות לעצמך גם מבחינת מנח לשון (ראי סרטון שפרסמנו בנושא בעבר), וגם תרגילים שהם לא פחות מקטלניים ואנו מלמדות בתוכניות עם ליווי אישי (הם לא כל כך קלים אבל שווים!)

זהו, יש לך את זה, כמה הרגלים פשוטים שאת יכולה ליישם ממש מעכשיו.
מה עוד? כמובן לשלב תרגילים ביום יום, ורצוי שהיו מותאמים אישית לצרכים שלך, עם ליווי אישי ואפקטיביים. גם בתוכנית הבסיס שלנו הקדשנו שבוע שלם לנושא השליש התחתון עם תרגילים מעולים וקלים שאת יכולה ללמוד באופן עצמאי.

אז למה את מחכה? היכנסי עכשיו לאתר שלנו, בחרי לך את תכנית האימון המתאימה לך ביותר ובואי נצא לדרך 🙌🙂.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *