איבוד נפח בפנים? כך תשיבי נפח בדרך טבעית לגמרי!

מה הקשר בין נפח ושרירי המסגרת בפנים? (רמז דק כעור של פיל את יכולה לראות בתמונה שהוספנו 😉).
שימי ❤️ וקבלי מידע שווה וחשוב לגבי איך משיבים נפח לפנים באופן טבעי לגמרי🌿.

כשחושבים על השבת נפח טבעי לפנים האסוציאציה הראשונה היא עיבוי אזור עצמות הלחיים באמצעות תרגילי כוח. זה נכון, זה אפשרי, נדבר על זה רבות ואנחנו גם מלמדות את זה בתוכניות האימון עם הליווי האישי (מדובר בעיבוי במעט).

אבל יש משהו נוסף, לא פחות אפקטיבי ואפילו יותר שיכול להשיב לך מראה פתוח, מלא נפח ומורם, והוא חשוב לא פחות מעיבוי אזור עצמות הלחיים.

אנחנו מדברות על השרירים שנותנים לך את המסגרת היפה של הפנים.
בדיוק כמו ציור על קנבס, שמתוח על מסגרת. כאשר המסגרת מכווצת, מקוצרת ורפויה הבד המתוח עליה ייראה נפול וחסר נפח. בעוד שאם המסגרת ארוכה ופתוחה הבד יהיה מתוח ופתוח גם הוא.

אז מי הם "שרירי המסגרת" האלו? התשובה היא שרירי הלעיסה ושרירי הרקות (שהם בעצם גם חלק משרירי הלעיסה…). מבחינתנו ב FACEMART השילוב של תרגילי מתיחה והרפיה לשרירי המסגרת (או הפריפריה) בפנים הוא לא פחות מפריצת דרך.

את יכולה ללמוד איך למתוח, להרפות, להאריך ולהשיב להם את האלסטיות לשרירי המסגרת של הפנים וכך לעשות בעצם את הפעולה ההפוכה להתכנסות של הפנים למטה ולמרכז.

בהמשך השבוע נראה לך גם תמונות של לפני ואחרי – את תראי איך שהפנים כאילו "נפתחות" ונראות הרבה יותר מלאות, כשלמעשה מדובר בשרירי הפריפריה שנותנים מסגרת יפה לפנים כאשר הם אלסטיים, ארוכים ובשם אופן לא מכווצים ומקוצרים.

אם את ממש סקרנית, ורוצה כבר עכשיו לראות, את מוזמנת להיכנס לאתר שלנו לתמונות לפני ואחרי – מעניין אם תצליחי לנחש על אלו תוצאות אנחנו מדברות?

כמו תמיד תייגי ושתפי חברה\אחות\אמא שתשמח לדעת שזה קיים ואפשרי.

מה בהמשך? תמונות לפני ואחרי, עוד מידע חשוב על השרירים שלך- וכמובן טיפים שווים שתוכלי ליישם באופן מיידי 🙌😊.

שיהיה שבוע טוב 😘

אם את עדיין לא עוקבת אחרנו, שווה לך ממש! סרטונים עם תרגילי פנים, פוסטים שווים ועוד טיפים – הכל שם:

לעמוד הפייסבוק של FACEMART לחצי כאן לאינסטגרם לחצי כאן 

לתוכנית אימון בסיסית לכל הפנים לחצי כאן

התעמלות פנים יוגה לפנים פייסיוגה

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *